Kokke-/servicejakke

DKK549.00
(DKK439.20 ekskl. Moms)
Sku: 23525-105-101
Kvalitet: 65/35% Rpet/BCI cot - 175g/m2
Farve: hvid
Størrelse 4XL
Størrelsesguide
Se også disse kategorier
Produktdetaljer
  • Modern fit
  • Skjortekrave
  • Lukning med knap og knaphul
  • Todelt penlomme på venstre ærme
  • 2 brystlommer
  • Penlomme
  • Nakkestrop til smækforklæde
  • Manchetter
  • Læg i ryg
Download produktblad
Størrelse
XSSMLXL2XL3XL4XL
Size8896104112120128136146
ChestA96104112120128136144154
WaistB9199107115123132142152
BottomC95103111119127135143153
Shoulder to shoulderD4547495153555759
C.B lengthE7475767778798081
Sleeve lengthF63,363,964,565,165,766,366,967,5